İBRANİCE ÇEVİRİ

İsrail'in resmi dili olan İbranice Sami dil ailesine mensup dillerdendir ve sağdan sola yazılmaktadır. Alfabesi 22 harften oluşmaktadır ve diğer dillere nazaran henüz modern hayatta genç bir dildir diyebiliriz. 20. yüzyıla kadar günlük yaşamda kullanımdan uzak kalan bu dil İbranicenin babası olarak da isimlendirilen Eliezer Ben Yehuda tarafından canlandırılmış ve Yahudi günlük yaşamında yerini almıştır.

Ülkemizde 2010 yılından beri Erciyes Üniversitesi tarafından lisans ve doktora alanında İbranice eğitimi verilmektedir. Kadromuzda bulunan tercümanlar arasında bu bölümde lisans ve doktora eğitimi alan/almış tercümanlar da vardır. 


Çeviri Hizmetinde Süreç Nasıl İşliyor?

Çevrilmesini istediğiniz belgeniz bize ulaştıktan sonra konusu belirlenerek uzman tercümana iletilmektedir. Tercümanlar, zaman içerisinde belirli alanlarda çeviri yaparak bu alanda uzmanlaşırlar. Böylece hakim oldukları, dilin yapısını kolaylıkla kavradıkları bir uzmanlık alanlarına sahip olurlar. Böylece kurumuza gelen belgeleri herhangi bir tercüman değil sadece alanında uzmanlaşmış tercüman çevirmektedir. 

Tercüme Hizmeti Boyunca İletişim

Bazı durumlarda tercüman belgedeki cümleyi tam olarak anlamayabilir. Belgeyi gönderen kişinin tercümana bu cümleyi açıklaması gerekebilir. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için İbranice çeviri hizmetinde kaliteli bir hizmet için iletişime geçerek çevirinin net ve doğru yapılmasını sağlarız. 

Belge Teslimi

Çevirisi tamamlanan belge tercüman tarafından son kontrolleri yapıldıktan sonra ilgili kişiye e-posta üzerinden ve/veya diğer iletişim kanallarından teslim edilir. Alıcı ile teslimatı teyit edildikten sonra hizmet tamamlanmış olur.

 

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

bilgi@hasangulpinar.com 

0(553)0091803