NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 

1) BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


E-posta, Whatsapp iletişim hattı veya websitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak hangi hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirtiniz.


2) DOSYANIZI BİZE GÖNDERİN


E-postanızda aşağıdaki hususları açıklamaya özen gösterin:

 

  • Yapılacak işin tanımını,
  • Beklenen teslim süresini (ne kadar sürede tamamlanması gerekiyor),
  • Diğer durumlar varsa açıklayınız.

 

2.1) Kurs Hizmetleri

 

Yabancı dil kursu faaliyetleri 3 aylık periyotlar halinde düzenlenmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar açılan kurslar talepler doğrultusunda faaliyete girmektedir. Eğitimler hazırlanan müfredata yönelik düzenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel ders talebinde bulunulması durumunda her iki taraf tarafından belirlenen uygun saatte eğitim gerçekleştirilmektedir.

 

 

3) SİZE TEKLİFİMİZİ SUNALIM


Çeviri hizmetlerinde sizin gönderdiğiniz dosya ve belirtilen açıklamalar doğrultusunda bir ön çalışma yapıp size geri dönüş sağlayacağız. Talep edilen hizmetler doğrultusunda hizmet bedelini iletiyoruz.


4) ONAYINIZI ALIYORUZ


Yapılacak çalışmayı, hizmet bedelini ve teslimat tarihini onayladığınız takdirde gerekli ücreti havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.


5) ÇALIŞMAYI TAMAMLAYIP SİZE İLETİYORUZ


Çalışma tamamlandıktan sonra size çalışmayı gönderiyoruz. Eğer ek istekleriniz varsa veya istenilen hizmeti almadığınızı ya da eksik aldığınızı düşünüyorsanız, LÜTFEN EN KISA SÜREDE TEKRAR BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.


E-posta: bilgi@hasangulpinar.com


Tel:         0553 009 18 03